Hohoho v DPB sa nam trasu stolicky... ? od 1.3. by mal nastupit novy general (viem o koho ide ale to nemozem zverejnit) a jeho plany su zrusit velku cast administrativnych pracovnikov a podla vsetkeho by sa mala rusit aj 4.DPA ktora by mala byt rozpustena medzi 1.DPA a 2.DPA... ? a hlavny ciel je vykopat ludi ktory tam nemaju co robit a len sa kavickuju... ? ? ? zeby znovudrodenie kvality DPB???
Nechajme sa prekvapit... ?
Nechajme sa prekvapit... ?
Okrem toho v ramci celeho iMHD mas updaty v priemere castejsie ako kazdy den, staci si pozriet kazde mesto
Ak by bol kazdy den update, z hornej casti Uvodnej stranky by zmizol skor, ako by si ho pozrela polovica ludi. Takze tolko k updatom
Vrtacik