Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Vrtacik #34289:
A preco by mala? Na to aka hyperdolezita linka tam chodi, je to dost dolezita zastavka.. 🙂
1607 ma dod.banuuu prevodovku!!! Des a hroza! Hm, a preco zastavka Stara Ivanska nie je na znamenie?
Reply on: Johny D #34281:
2403 Ti dnes beha pod windowsami ?
Reply on: d3k0 #34284:
Myslim, ze Johny mal zaujem o ine informacie 🙂

Max: Lebo tam bol link na #1923 🙂

d3k0: A povedal som ze nie?
Reply on: Vrtacik #34283:
Ani sa nedivim, uz pekne dlho jazdi ako 4209/II 🙂
Reply on: Vrtacik #34283:
v akej súvislosti s 1923 si si sladko zaspominal na 2207 ? ?
Reply on: d3k0 #34282:
Heh, ked si tam dal #1923, tak som si sladko zaspominal na 2207 a zistil, ze si na ten voz nepamatam ?
Reply on: Andy #34278:
Hmm, tazko povedat... Taka #1400 je smutnym prikladom, ze ten bus tak dlho stal, az sa stala oprava nerentabilnou. Zaujimavy je ale osud vozu #1923, ktory dlho robil len nocny zalozak, co sa podpisalo na jeho dobrom stave, lebo si vela nezajazdil 🙂
Kto videl, prosim dajte mi vediet, patram:
- po 2827 a 2830 - od tohto roku sa mi stratili zo struktury liniek 34 a 83
- po 2403 a 2606 - prvy mi chyba niekolko tyzdnov, druhy uz dlhsie.
Dakujem.
Andy, dva detaily: ide o vozovne v Bratislave a vozy sa nerozpadnu, ale rozoberu.
Na L. Stura na dve minutky vypadol prud, tramvaje stali to vsetkych smeroch (pochopitelne - usek 😉 ).
Reply on: west #34276:
Je statisticky dokazane, ze vozidlo MHD sa skor rozpadne vo vozovni ked nejazdi ako ked jazdi.
Reply on: west #34276:
ja viem, ze posypova sol je zradna, ale vsak, mohla by sa ta 4400 uz v premavke objavit... No ved no. ?
Reply on: frenky #34274:
nemoze sa predsa v tychto snehovych zavejoch ta 4400 znicit
Zdenko: auta uz maju LEN ECV... ?
Reply on: Ámos Keynes #34266:
mna jedine zaujima, preco stoji 4218!!! ?
Inak, co takto keby sa uz konecne opravila ta 4400, 4205 a 4827? A na Trnavku by sa vratili 1918, 1919 a 1922, kym este niesu tak zhumplovane, ze by boli zrele na odpis. ?
Reply on: Neni podstatne #34272:
Pokial viem, tak auta maju este stale SPZ-tky ty dilino!
Reply on: Zdenko #34271:
Ty si normalny? Aku temu na SPZ? SPZ tu nehra NIJAKU rolu!!! A ja prave na tuto temu zacinam, takze to ze ty koncis nie je moj problem!
Uvidime kto z koho ci iMHD, alebo Zdenko! Kto je mudrejsi? Ha? Ha?

Nic nechapes tebe zbytocne nieco pisat.
Vazeni ostatni normalny, verejna vyzva: Neodpovedajte na jeho prispevky ani nic mu nepiste, je to snad presane bavit, robit si z nas prcu a klamat nam...Odteraz neodpovedat, bude to tak najlepsie... ?
Reply on: Neni podstatne #34269:


1. Ja si nick v ziadnom pripade nemenim.
2. Ja tiez viem odpoved na temu SZP, len som si to chcel overit.
3. Koncim debatu na tuto temu.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.