Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vrtacik #34289:
A preco by mala? Na to aka hyperdolezita linka tam chodi, je to dost dolezita zastavka.. 🙂
1607 ma dod.banuuu prevodovku!!! Des a hroza! Hm, a preco zastavka Stara Ivanska nie je na znamenie?
Reakcia na: Johny D #34281:
2403 Ti dnes beha pod windowsami ?
Reakcia na: d3k0 #34284:
Myslim, ze Johny mal zaujem o ine informacie 🙂

Max: Lebo tam bol link na #1923 🙂

d3k0: A povedal som ze nie?
Reakcia na: Vrtacik #34283:
Ani sa nedivim, uz pekne dlho jazdi ako 4209/II 🙂
Reakcia na: Vrtacik #34283:
v akej súvislosti s 1923 si si sladko zaspominal na 2207 ? ?
Reakcia na: d3k0 #34282:
Heh, ked si tam dal #1923, tak som si sladko zaspominal na 2207 a zistil, ze si na ten voz nepamatam ?
Reakcia na: Andy #34278:
Hmm, tazko povedat... Taka #1400 je smutnym prikladom, ze ten bus tak dlho stal, az sa stala oprava nerentabilnou. Zaujimavy je ale osud vozu #1923, ktory dlho robil len nocny zalozak, co sa podpisalo na jeho dobrom stave, lebo si vela nezajazdil 🙂
Kto videl, prosim dajte mi vediet, patram:
- po 2827 a 2830 - od tohto roku sa mi stratili zo struktury liniek 34 a 83
- po 2403 a 2606 - prvy mi chyba niekolko tyzdnov, druhy uz dlhsie.
Dakujem.
Andy, dva detaily: ide o vozovne v Bratislave a vozy sa nerozpadnu, ale rozoberu.
Na L. Stura na dve minutky vypadol prud, tramvaje stali to vsetkych smeroch (pochopitelne - usek 😉 ).
Reakcia na: west #34276:
Je statisticky dokazane, ze vozidlo MHD sa skor rozpadne vo vozovni ked nejazdi ako ked jazdi.
Reakcia na: west #34276:
ja viem, ze posypova sol je zradna, ale vsak, mohla by sa ta 4400 uz v premavke objavit... No ved no. ?
Reakcia na: frenky #34274:
nemoze sa predsa v tychto snehovych zavejoch ta 4400 znicit
Zdenko: auta uz maju LEN ECV... ?
Reakcia na: Ámos Keynes #34266:
mna jedine zaujima, preco stoji 4218!!! ?
Inak, co takto keby sa uz konecne opravila ta 4400, 4205 a 4827? A na Trnavku by sa vratili 1918, 1919 a 1922, kym este niesu tak zhumplovane, ze by boli zrele na odpis. ?
Reakcia na: Neni podstatne #34272:
Pokial viem, tak auta maju este stale SPZ-tky ty dilino!
Reakcia na: Zdenko #34271:
Ty si normalny? Aku temu na SPZ? SPZ tu nehra NIJAKU rolu!!! A ja prave na tuto temu zacinam, takze to ze ty koncis nie je moj problem!
Uvidime kto z koho ci iMHD, alebo Zdenko! Kto je mudrejsi? Ha? Ha?

Nic nechapes tebe zbytocne nieco pisat.
Vazeni ostatni normalny, verejna vyzva: Neodpovedajte na jeho prispevky ani nic mu nepiste, je to snad presane bavit, robit si z nas prcu a klamat nam...Odteraz neodpovedat, bude to tak najlepsie... ?
Reakcia na: Neni podstatne #34269:


1. Ja si nick v ziadnom pripade nemenim.
2. Ja tiez viem odpoved na temu SZP, len som si to chcel overit.
3. Koncim debatu na tuto temu.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.