Odkial mate tie move smajle?
Teda bolo by tam len parkovisko, kam by chodili vodici rano pre voz a vecer ho tam vratili.. Keby sa vyskytla porucha, tak by to odtiahli na Jurak..
).
Muchomravec
"isiel som 31 od televizie a reku idem skor, tak vystum na Lafku a pojdem
pesi na PKO, nech necakam na zime
vystupil som na Lafranconi a idem si pesi, nepocul som naraz, ale vidim ako
cela elektricka ludi vystupuje a ide
peso na PKO
rubol do cesty pri odbocovani do lava
a ta ho zramovala, nejaky zlty maly opel, vyzeralo ze sa nikomu nic nestalo,
len auto bolo asi 20 m od prechodu :)))"