Reply on: tr3mp #34316:
O Janikovom dvore tu uz bolo vela a ked mam povedat pravdu neverim ze sa postava v najblizsich 10 rokoch... ? je to zacarovany kruh, ale kto vie mozno ze konecne bude spravny clovek na spravnom mieste... ked som videl co spravil z OLO a.s. tak dakujem to je parada ako ich dostal hore. ?
).
Muchomravec
"isiel som 31 od televizie a reku idem skor, tak vystum na Lafku a pojdem
pesi na PKO, nech necakam na zime
vystupil som na Lafranconi a idem si pesi, nepocul som naraz, ale vidim ako
cela elektricka ludi vystupuje a ide
peso na PKO
rubol do cesty pri odbocovani do lava
a ta ho zramovala, nejaky zlty maly opel, vyzeralo ze sa nikomu nic nestalo,
len auto bolo asi 20 m od prechodu :)))"