Reply on: d3k0 #34350:
??? E?Rozumel som dobre?
Sorry, neviem ako ich mam oznacovat, tak aby boli spravne pomenovane, lebo v tom sa ja nevyznam!
A navyse, aky uz len popis k tomu moze byt?
He? 4822 na "svojej" linke 90 pod mostom...
Alebo: Kindervajce 3515, caka na svoj odchod na L30! Hotovo! Konec! Finito!
?


?
m.r.
Na Viedenskej ceste je pre linku č. 82 zaznačená nejaká nová zastávka Aucafé - Berlitz.