Reply on: Ámos Keynes #34369:
sorry nedopísal som číslo.Znížil počet zamestnancov z pôvodných 413 na terajších 339, odišlo spolu 78 zamestnancov, štyria noví vrátane riaditeľa boli prijatí. Čiže o 18%.
Ak chces, poslem ti navod, ktory som ti uz pred rokom a pol posielal. Skoda, ze nebyt fotiek, mal by som tolko casu na doprogramovanie niektorych funkcii, ze by tu uz bolo kadeco naviac...
A on nie je jediny, co meni nicky 
To, ze mesto nedostatocne dotuje MHD sa nezmeni tym, ze tam pride novy riaditel. Jedine ak dokaze mesto presvedcit o potrebe poskytnutia vyssich dotacii...
frenky