Reply on: Ámos Keynes #34366:
ja neviem, ale proti homosexualom nemam nic.Ale ked tak nad tym Matrtkom rozmyslam, ludi trpiacich schyzou, asi neberu nikam... Akurat tak na psychiatriu, do takej tej "penovej" miestnosti, aby si nesposobili poranenia...
Ak chces, poslem ti navod, ktory som ti uz pred rokom a pol posielal. Skoda, ze nebyt fotiek, mal by som tolko casu na doprogramovanie niektorych funkcii, ze by tu uz bolo kadeco naviac...
UFESE