Reakcia na: d3k0 #34360:
Veď hej, ale o tom som nehovoril. Teda hovoril ale ja som skôr myslel, že sa mu podarilo zefektívniť OLO a znížil počet zamestnancov o frenky: Niekedy mi tu hovoria aby som si zložil ružové okuliare inokedy že som pesimista ☺ Neviem, ale skrz tú až nevraživosť medzi 4.DTP tak by som sa nečudoval keby niekto na Trnávke povedal Ik280 a Ik283 budú len na L90, L93, L94,...
Inak samozrejme, že už aj L81 a L90 jazdia cez ten nadjazd ponad Einsteinku.

d3k0
Vrtacik: Ale o tom, kto bude a nebude clenom timu, sa dohodneme viaceri
Re #34358 Ámos Keynes: Pises, ako keby sa vozovy park DPB neobmienal len kvoli generalnemu riaditelovi