Vybrali ste najlepšiu fotografiu košickej MHD roku 2019

Tretí ročník ankety v košickej sekcii už našiel svojho víťaza

Rok 2019 bol z hľadiska kvantity i kvality fotografií nahratých na košickú sekciu na veľmi vysokej úrovni. Spomedzi všetkých fotiek bol webmastermi sekcie vytvorený širší výber, z ktorých hlasovaním tímu iMHD.sk vzišlo finálnych 10, za ktoré ste mohli od 20. do 31. januára 2020 hlasovať aj vy. Počas tejto doby ste nám poslali 170 hlasov a nimi rozhodli o osude fotografií.

3. miesto


Autor fotografie: afeno

Fotografia, ktorá sa umiestnila na treťom mieste, zachytáva dvojicu spriahnutých električiek ČKD Tatra T6A5 #622+623 na linke R3 pri vstupe do košických oceliarní. Fotografia je zaujímavá svojím osvetlením, farebnosťou i kompozíciou. S 11-timi percentami vašich hlasov zabrala v ankete bronzovú priečku.

2. miesto 


Autor fotografie: afeno

Táto fotka zobrazuje opäť električku T6A5, tentokrát ale v sólovej zostave a na linke R1 mieriacej k staniciam. Fotografia pôsobí až takmer strašidelným dojmom – stará električka na zatáčajúcich koľajach medzi stromami a zhrdzavenými stĺpmi a navyše v pochmúrnom počasí. Táto záhadná atmosféra v 12-tich percentách z vás vyvolala potešenie a vašimi klikmi ste fotografiu dostali na druhé miesto.

1. miesto – víťaz ankety Fotka roka 2019


Autor fotografie: afeno

Autobus Tedom C12 v garáži na Hornádskej ul. v žiarivom svetle lámp – práve to je opis fotky, ktorá si vás získala úplne najviac. Autor perfektne využil zákony šírenia svetla vo svoj prospech a vyhotovil fotografiu, ktorej až 31 percent z vás dalo svoj hlas – stáva sa tak víťazom tretieho ročníka ankety Fotka roka 2019.

Máte krajšiu fotografiu?

O rok prichystáme takúto anketu znova a možno práve aj Vaša fotografia sa objaví v užšom výbere finalistov. Neváhajte Vaše krásne zábery pridať do diskusného fóra alebo poslať emailom na adresu imhd@imhd.sk.

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.