Vyberte najlepšiu fotku košickej MHD roku 2019

Ktorá dopravná fotografia zverejnená v košickej sekcii imhd.sk sa vám páči najviac? Rozhodnite v ankete.

Ako každý rok, aj v roku 2019 pribudlo na imhd.sk množstvo zaujímavých fotiek. 

Aby ste pri hlasovaní nemuseli prechádzať tisíce fotografií, tím imhd.sk pre vás pripravil finálovú desiatku. Kritériá z minuloročnej ankety zostali zachované: fotografia musela byť zverejnená v roku 2019 a musela byť odfotená v rokoch 2018 alebo 2019. Rok 2018 bol zahrnutý preto, lebo nie každý fotograf posiela fotky ihneď po odfotení, prípadne bola fotografia zverejnená neskôr v roku 2019 rámci tematickej fotosady. Do výberu sa dostali fotografie každého fotografa, ktorý pravidelne prispieva na imhd.sk.

Z takmer 1000 fotografií, ktoré autori do košickej sekcie zaslali v roku 2019, bol vybratý užší výber 63 nominovaných fotografií. Hlasovaním tímu imhd.sk vzišlo 10 finálových fotografií. O najlepšej fotografii rozhodnú naši čitatelia v ankete v termíne od 20. do 31. januára 2020.

Radi by sme za tím imhd.sk poďakovali fotografom prispievajúcim do košickej sekcie za ich celoročnú prácu.

Zo známych aktívnych fotografov by sme radi menovite spomenuli aspoň zopár mien, pod ktorými autori prispievajú: Dispecer, afeno, 861.008, Tomáš Cifra, 5801, PeTTo13.

V súhrne nesmieme zabudnúť aspoň na niekoľko občasných prispievateľov, ktorí do fotogalérie priniesli svoj pohľad na dopravu a dianie okolo nej: Majo, Erik709, Furčan, Ďuri, Peter Vodička, Duški Kubov, Iv, Riks, tbus.

Nezabudnite hlasovať za najlepšiu fotku roku 2019 aj v ostatných sekciách imhd.sk:
 
 

Viac k téme

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reálne sa do výberu nedostali fotky trolejbusov? Veď tie boli snáď najväčším prekvapením roka 2019..