neviem ci ste si vsimli ale okrem toho zlteho stlpa nanovo pretreteho pri slovane na namesti duha nechala aj toto ich skosene "dielo" http://lh3.googleusercontent.com/-lcbh3IyR1Xo/Vk46G44T5kI/AAAAAAACDJI/UjOUoVXc7X0/s912/IMG_0007.JPG ktore mimochodom tiez len nanovo pretreli(zrejme prikaz zhora) http://lh3.googleusercontent.com/-vwkTpl4yo68/Vk46Q4-yUSI/AAAAAAACDMM/wui8T9-_uiU/s912/IMG_0032.JPG ? ? ? to ma byt zly vtip? alebo duha pojedla dive houbicky ze to fikli asi v tretine.. magori lol ? ja ako obcan kosic sa za takuto rekonstrukciu hanbim jak pes.. ved to museli robit ten projekt totalni amateri to asi kazdy jeden z nas ako sme tu v diskusii by to spravil a navrhol lepsie ako ten projektant co ho najali... fakt to nemame uz daleko od toho uzbekistanu, nakoniec taskentwageny mame tiez.. ?
Logicky zmýšľajúcemu človeku napadnú len dve veci:
1. Podložie je stavané na pojazďovanie ťažkých gumokolových vozidiel: prípadné núdzové odklony, údržba, polievacie vozidlá.
2. Podložie nie je stavané na takéto pojazďovanie, tým pádom má byť koľajisko od vozovky oddelené buď vertikálne alebo minimálne betónovými zábranami (napr. pologule).
Tento košický mačkopes len dotvára celkový obraz o spackanosti projektu IKD.
KOŠICE. Dopravný podnik zakáže svojim autobusárom – mimo prejazdov – jazdiť po nových električkových koľajiskách, čerstvo zmodernizovaných z eurofondov.
Korzáru to potvrdila hovorkyňa DPMK Michaela Karaffová:
„Autobusy budú môcť vchádzať do koľajiska len v nevyhnutnom prípade.“
DPMK musel zakazat jazdy autobusmi po tratiach, ved za toto predsa oni nemozu.. Mna skor zaujima, ako mesto vyriesi jazdy a prejazdy zachrannych zloziek po kolajniciach.. V inych mestach a statoch to funguje, v Prahe predsa jazdia auta s elektrickami aj po kolajisku a vsetko je ok..
Ty myslíš, že hmoždinka nie je štefan?Inak ale diletantizmus neskutočný, z gumového priecestia vytrhaŤ gumu a mrdnúť tam pár lopát asfaltu, to sa hádam už ani v Sofii nerobí.
Tak blizia sa len parlamentne volby, tie podla mna az taky vplyv na obsadenie v Kosiciach vplyv mat nebudu. Snad jedine urychlena vystavba stadiona, ked to vyhra cervena sebranka
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
hmozdinka