Reakcia na: veteran #77478:
Doba praje narcizmu... Vedenie mesta a DPMK ovládli narcisti. Páni a dámy najdokonalejší, najlepší, najkrajší a neomylní. Občania sú hlúpe stádo núl, ktoré ich smie jedine obdivovať a pochlebovať im. Asi to robíme málo, tak tomu treba pomôcť... ?
veteran
http://kosice.korzar.sme.sk/c/8008204/tam-kde-staci-jeden-autobus-musia-nasadit-dva-elektrobusy.html
Taká krásna príležitosť urobiť si PR. Mohli elektrobusy velebiť nepravdami až do nebies. Veď bežný čitateľ tomu aj tak nerozumie. Namiesto toho:
"Aj od DPMK sme žiadali oficiálnu informáciu, ako teda často elektrobusy využíva. Neodpovedal."
"Napriek opakovanej žiadosti sme sa nedozvedeli ani to, na akých linkách chce v tejto súvislosti využiť ďalších 30 elektrobusov, na ktoré už vyhlásil verejné obstarávanie v hodnote 15,35 milióna eur."
Prečo sa nepochválili aj oficiálne, ako elektrobusy (ne)používajú? Žeby sa nebolo čím? ? Za čo je mimochodom platená vedúca referátu marketingu a PR?