Reakcia na: Peter55 #67787:
Nemiešal som nič - nechcel som sa už vracať k tomu - napísal si pravdu , na sídliskach je to o.k - ale potom RA6 nestojí už všade (opátske, jazero), len vybrané zastávky - tak isto som myslel aj na R2.. ale o.k - nechajme už túto tému.. A k tým číslam liniek - nemyslel som zriadovať nové linky, len prečíslovať už existujúce v ED, ak sa nevrátia na trasy už zrušené linky.. u busov sa už párkrát menili aj čísla liniek, bez zmeny trasy..
pre VLADIMIR a TBUS : suhlasil by som aj ja s ponechaním byvalej linky č. 1 - presne ako píše TOM 393 aspoň ako posila v špičke - predsa len dnes sa dostať z jazera v špičke na nám mar. mieru, či na komenského, - je to podstatne dlhšie ako kedysi linkou 1 napríklad..
A ešte jedna uvaha k ED niečo by sa hodilo presmerovať trasou: jazero - alejová - moldavská - ,,,, tak ako jazdí l 7 počas výluky.. obslužilo by to hlavne školy smer do centra, odľahčilo by to busy na moldavskej smer centrum (žs. stanica) ,,, ale je to len v rovine teoretickej, ja viem.. tak len toľko ..
tom393