Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Ohladne trolejbusov... existuje nejaka koncepcia, pripadne navrhy ako by sa mala trolejbusova doprava v KE rozvijat ak by boli prostriedky a vola na stavbu trati?
Reakcia na: tom393 #66788:
zdravý rozum by povedal, že ak je možnosť získať nové vozy, tak sa o to DPMK bude uchádzať všetkými desiatimi, ale... zdravý rozum evidentne chýba
Reakcia na: Terepin #66776:
Údajne sa uvažuje o rozšírení odbočky z Myslavskej na Moskovskú, teda trolejbus by vyhodil cestujúcich na Grunte 1 a odstavil by na tej rozšírenej ceste. Je taká konečná podľa tvojich predstáv?
Reakcia na: Tatranka #66763:
Kec ši členom združenia dajaky toten rok /das 3/ a za caly toten čas ci nikdo neda znac, co še v nim robi, co je nove, co je na plane atd., je to podla tebe normalne? Žadne pošedzeňe nic? Jak še pred paru roky riešila peticia za trolejbusy, ta sme furt išli pohutoric jak to išlo, jak še veci maju. Založilo še združenie, za caly toten čas bulo až jedno stretnutie na ktorom še riešilo hlavne vyrucenie jednoho člena, vypisali prihlašky a odvtedy nič. Každy sebe rieši šicko individualne a nic spoločne jak by še malo /=vyznam slova združenie/. Jednoducho komunikacia 0 /slovom NULA/ bodov, človek še pyta a odpoveď typu ta ja nic neznam. Nekričime do šveta ale sam člen nezna že tu dajake združenie je. To ľem tak žeby ši znal čom taka reakcia bula.
Reakcia na: KVKV #66786:
Miesto nebol problém.
Ostatok nebudem "ventilovať" na verejnosti. ?
Reakcia na: 381+383 #66783:
Heuréka!Po cca 10 mesiacoch ťahaníc...
Lenže je to len 50% úspech.Neviem čo s KVKV č.1,tá stále nespadá pod ochranu KPÚ,furt to visí v Blave,byrokracia zas..atá ?
Reakcia na: KVKV #66786:
staci vyvinut minimalnu aktivitu a zistis si aj kto to je, aj internetovu adresu, aj dobu otvorenia, vstupne... atd. javascript:smile("?");
svoje otazky a otazniky (ktore ti teda idu) smeruj tam, kam patria a na koho patria javascript:smile("?");
dik
Reakcia na: 381+383 #66783:
1/ V tých hangároch nie je dosť miesta ???
2/ Čo to je vobec za partička tí "z múzea pri letisku" ? Je tam vobec niekto, kto má záujem a trochu rozumie histórii mhd ? Má tá partiča nejaké web stránky ? Zverejnili svoje mená a projekt - zámer s vozmi mhd ???
Reakcia na: 110mat110 #66784:
je odstavená v hale pri 203, 212, 104 & co. 😉
juchuuu aspon jedna pozitivna sprava. Ale bude v DPMK na dostonejsom mieste?
Reakcia na: Alco #66778:
Nie nakladali, ale vykladali 😃 vrátila sa domov "desiatka" z múzea pri letisku, keďže neboli schopní zabezpečiť jej odstavenie na zakrytej ploche. Obul sa do toho Pamiatkový ústav a bolo 🙂
Reakcia na: COMFORT #66780:
...už len zrealizovať. ?
Reakcia na: Alco #66778:
Pred pár dňami tu na fóre písal niekto že má záujem odkúpiť nejakú historickú električku, k nejakému baru. Rovnako kontaktoval aj DPMK, tak asi sa rýchlo dohodli...
Dnes doobeda nakladali na trajler vo vozovni nejaký historičák, tuším červený voz pražského typu, nevie o tom nikto nič?
Reakcia na: Terepin #66776:
Keď zrušia rovno aj obe linky.
Ešte ako dlho bude na L72 strašiť neexistujúca konečná zastávka?
Reakcia na: tbus #66774:
Ja som z tych stastnejsich ktorym ani vysoke teploty nevadia(zatial) ale pritom ako ozaj je vo vozoch horuco, sa ani nedivim ze mnoho ludi si radsej kupi auto uz len preto aby im nebolo zle.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.