Reakcia na: Furčan #60295:
Kde má byť semafór? Mňa klepne... Jakabov Palác, kruháč pri Jumbe? Veď kruháče sa robia preto aby sa nemusel semafór dávať... To je robota nášho "odborníka" na dopravu?Re #60289 PTI: ak sú tie semafóry Vaša robota, tak želám doprave v meste Úprimnú sústrasť...
Na Vás mám stále ťažké srdce, za tie Vaše "debilné" svetelné križovatky v kopcoch KVP, Furča - poliklinika a Lidl... Na mieste DP Vám dám uhradiť faktúry za nadspotrebu PHM... ?
Trochu sme sa zasmiali, ale teraz vážne. Je mi normálne do plaču, ak sa tato v meste rieši doprava... Ďakujem
..
tbus
Mozno si na to zvykneme, len ma stve, ze opat pribudol dalsi semafor, takym tempom ochvilu este bude semafor pri steelke na odbocenie na torysku, dalsi by mohol v ramci "plynulosti" dopravy pribudnut niekde pri jakabovom palaci, alebo na takej CSA - Zimna, a samozrejme zasemaforovat amfiteater, a megakruhak na moldavskej ?