Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: eMareq #44954:
ale no taaaaak, nevidííš aký je datum ? ? ? ?
Reakcia na: TA #44958:
Keď si otvorím ten cesťák ešte raz tak mi nejde do hlavy táto vec: Každý druhý spoj je vedený priamo a do toho sú vložené spoje NMM - Barca. To skrátenie po NMM iste nieje samoúčelné. Ale dal som si to preveriť.
Reakcia na: TA #44958:
Ten prislusny urad je urad samospravneho kraja? Ten vykonava posobnost drahoveho uradu.
Reakcia na: eMareq #44954:
dosť bolo žartov, ale toto je už fakt vážna vec. Mohol si rovno napísať aj to, s čím to súvisí. Totiž príslušný úrad nariadil DPMK obmedzenie prevádzky na trati na Jazere z dôvodu jej neutešeného fyzického stavu. Preto sa budú vybrané spoje L 9 otáčať v Barci. A ak nedôjde k náprave do konca júla, môžeme sa tešiť na ďalšie obmedzenie a posilnenie L 52.
Reakcia na: runboy #44953:
Tak tomu neuverí asi nikto. ?
Reakcia na: eMareq #44954:
preverit by si to mal az zajtra, dnes nevies kto co ako mysli ? Mame sa tesit na vyradene busy z inych SK a CZ miest? ?
Reakcia na: eMareq #44954:
Pane bože.... Kde pri VSS sa to má otáčať? V Barci? Takže nový návrh by mala mať aj linka 6, čo tu už niekto spomínal tesne po úpravách na L3.

Teraz dúfam, že ide o prvoaprílový žart.
A toto ste videli (len ako návrh): http://tramz.net/L9_090502_navrh.pdf ?

? ? ? ☠

Tie Citelisy si preverím.
ano je to pravda ze sa citelisi vracaju ,nevojdu totiž do tunela na Palackeho ,maju velky rozchod naprav.
Reakcia na: TA #44949:
To bude zas cirkus... ?
Reakcia na: TA #44949:
A niečo originálnejšie by sa nenašlo, keď je ten 1. apríl? ?

SMS lístok poslaný na číslo 1166 oddnes naozaj funguje. ?
Reakcia na: TA #44949:
To je ozaj alebo len nejaky ten 1. april? ?
Horúce info z DPMK : všetky naše nové Citelisy by mali byť vrátené výrobcovi, lebo sa objavili nejaké neodstrániteľné vady. Dočasne vraj budú zadarmo zapožičané naftové busy.
Reakcia na: Stevqo #44941:
ja som skor za posilnenie intervalov co sa tyka L15 narozdiel od posilnenia kapacity. A niektore spoje by mohli koncit na NO alebo niekde inde (na zelezniky by toho slo moc vela). L50 zrusit
Reakcia na: TA #44940:
Na L12 to nechape asi nikto.
Inak aby bolo jasne mne nejde o to aby sme silou mocou mali na Furči citelis lebo je najnovši, mne ide o klbaky na L15 (najlepšie Ikarusy ale to by geriatria z juhu asi neprežila) ? a keďže sa v novinach pisalo, že citelisy chcu dať aj na L15 tak som napisal ako by to mohlo byť ZATIAĽ urobene.
A zase sa budem opakovať, radšej po jendom alebo dvoch citelisoch na každe sidlisko a bude každy spokojny ako dať všetko na čistokrvne THC (a KVP) linky a zase bude v meste vojna, prečo THC maju mimo špičky najnovši vozovy park a ostatni nič.
Reakcia na: Riks #44943:
Aspon premňa je ta L50 dosť veľka vyhra, na palackeho je za 5 minut ?
Reakcia na: Dynamax99 #44944:
Niekoľko kilometrov južnejšie sa už stavia (zatiaľ iba individuálna zástavba).
Reakcia na: Dispecer #44942:
Nepochopil. ?
Re #44941 Stevqo: Expres nie je veľká výhra, keď to vynechá jednu-dve zastávky a ďalej sa čmuchtá za busom čo išiel o 5 minút skôr.
Reakcia na: Peter55 #44929:
Aj mne je smutno, že som si už na to zvykol... ? No čo už... Aj taký život... ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.