až také samozrejmé to nie je, lebo nenapísala, o aký predplatný CL ide. Vo všeobecnosti sa nedá povedať, že platnosť každého predplatného CL končí až o 23:59:59 daného dňa. Jasne, predpokladal si, že ide o "mesačník", čo asi bude pravda. Ja len na margo tej samozrejmosti.
Už sa to tu párkrát spomínalo, ale nedá mi. Fakt nie je možné, aby spoje z centra mesta do Pereša, Poľova, Šace jazdili rovnomernejšie? V priebehu polhodiny totiž v sedle odídu spoje liniek 20, 52L, 23 a 25 a nasleduje polhodinové okno. Navyše, medzi tieto spoje je vložená ešte aj linka 11, takže reálne odchádza ku obchodným centrám na Moldavskej 6 spojov v priebehu polhodiny, pričom v druhej polhodine ich je nula. Len mne sa to zdá nenormálne?
Dobry den, chcem sa spytat ak mam predplateny cestovny listok do 3.12.2010 predpokladam, ze je platny aj 3.12.2010 do 24.OO hod, pretoze prave sa mi stalo, ze zamestnanec dpmk mi chcel dat pokutu, ze vraj mam neplatny listok. Moze mi to prosim Vas niekto objasnit? Ďakujem.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.