Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: reparil #84350:
Ano. Ked si siel po chodniku porusil si. Lebo bicyklom po chodniku nesmies. Ak si siel po ceste, tak po alejovej mozes, ale na VSS uz nie, lebo cesta pre MV. Aj podla novej aj podla starej vyhlasky. Po kolajniciach tiez nemozes, lebo nie si drazne vozidlo. Inu cestu cez most vss nepoznam.
Reakcia na: 110mat110 #84347:
ja som presiel na bicykli celu alejovu a po mostoch na jazero, neviem, porusil som nieco? 😁 uz tam plati nieco ine? zakaz bicyklov?
Nevie niekto, kedy sa menil úsekový izolátor (hovorovo delič) pri križovatke Národná tr. x Obrancov mieru?
Reakcia na: 110mat110 #84347:
Máte pravdu. Takže cez most už len pešo. Prípadne na bicykli na koniec Textilnej a pešo potom cez železničnú trať k VSS, čo je kúsok. Riešenia ako v Burkina Faso. 😆
Reakcia na: mi.v #84346:
Len taky detail, z jazera to bicyklom na VSS legalne nepojde.
Reakcia na: tom393 #84344:
Možno by stačil Antik bicykel z Jazera po VSS alebo Tepláreň a odtiaľ pokračovať klasicky. Ešte aj kondička sa poďakuje 🙂 Ale naopak, mnohí si aj vtedy radšej budú šoférovať svoje autá (aj takí, ktorí nemusia), hoci by v dopravnej zápche mali aj zomrieť.
Reakcia na: henko151 #84343:
Dakujem.
Ak by sa na jazere naraz robila Slanecká aj električková trať to aby som si zabezpečil vrtuľník na poobednú a rannú špičku. 😂
Reakcia na: zober #84341:
Čoskoro to bude vyriešené... 🙂
Reakcia na: LUKYmhd #84340:
Je to otázka prípravy a vyčlenených investícií na rekonštrukciu. Všeličo by v meste bolo potrebné rekonštruovať, mesto však má dosť obmedzený rozpočet.
Preco sa v mobilnej aplikacii pre Apple zariadenia neda aktualizovat CP pre Kosice?
Reakcia na: Bjorn #84339:
No ale mohli by pori tom važne aj tu elektrčkovu trať už zrekonštruovat..aj ked neraz to asi nepojde ale ta trať si už fakt pyta opravu.
Reakcia na: mi.v #84334:
Zakonzervovaním asi myslí to, že na dlhú dobu to bude posledná úprava v tejto lokalite. V minulosti sa hovorilo o prepojení ulice Osloboditeľov v Barci so Slaneckou, toto sa už teda zrejme nikdy nezrealizuje.

To druhé zrejme mieri na to, že obe stavby mohli prebehnúť súčasne, aby sa niektoré činnosti vykonali naraz. Napríklad preložka inžinierskych sietí a podobne. Bolo by to rýchlejšie, lacnejšie a menej by to obťažovalo verejnosť.
Reakcia na: Dispecer #84335:
mna by hlavne zaujimalo kedy uz konecne schvalia zavedenie 10 prip 15 min listka napr za 60 centov a pol hodinovy upravit napr na 80 centov tak, ako to malo uz davno byt.. hodinovy nechat terbars aj na eure
cirus humberto na pokracovanie je opat tu.. slusna neverending story
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22414123/mestski-poslanci-za-sefa- dpmk-opat-urcili-padysaka.html len to "napomaha" doveryhodnosti a stabilite dpmk.. jedna velka ostuda a megahanba..
Reakcia na: Dispecer #84335:
Teda ziadna "vyhoda" nebude? Lebo je to divne napisane, ze o "dalsich 60 dni"...
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22413140/slanecka-cesta-ma-platne-stavebne-povolenie-mesto-chce-zacat-stavat-na-buducu-jar.html
Slanecká dostala stavebné povolenie. Detaily výstavby sú v článku.

Dajú sa niekde nájsť výkresy?

L. Rovinský upozňuje na dve veci: „Rozšírenie dopravný problém nielenže nevyrieši, ale, naopak, v území zakonzervuje na roky. Nerieši sa prepojenie výstavby Slaneckej s rekonštrukciou električkovej trate.“

To druhé asi znamená, že sa trať bude rekonštruovať naraz so Slaneckou?
To prvé, že dopravný problém v území sa len zakonzervuje, podľa vás znamená čo?
Reakcia na: S499.1023 #84332:
Dobrý postreh... 60 minút na opravu toho príspevku mi už uplynulo, tak to ostane tak 🙂
Reakcia na: mi.v #84328:
Lenže písmeno T neznamená voľno.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.