Reakcia na: veteran #77234:
Prečo sa ma pýtate "A prečo by mal byť nakreslený?" Nekreslil som to
, ale ten, kto to kreslil, už napojenie ZAKRESLIL, ibaže to napojenie je mimo obratiska. Na to sa pýtam, lebo z toho vyplýva obmedzenie využiteľnosti spomenuté v #77229.Keby napojenie nebolo nakreslené, bolo by to OK. Ale ak sa to, čo vidíme v projekte, dostane do neskorších štádií a zrealizuje sa, podľa mňa to bude nepraktické.
Bjorn
To vážne nešlo inak?? ?
http://lh3.googleusercontent.com/-9ubozCtFWHE/VeH9E3QsSRI/AAAAAAABusw/Sy758K9XMqI/s640/IMG_0037.JPG
ktoré "tramtrain" budú pri takto dlhých strovčekoch zastavovať?