vsak ako inak po duhovsky ked uz nejde inak, tak rupnut na priecestia asfalt..no comment.. pozrite sa co najnovsie vyviedli na kuzmanke.. asi im dosli sive dlazdice-cert ich bol tu dlzen.. http://lh3.googleusercontent.com/-YkYSAedgZpA/VZg8sOETMjI/AAAAAAABfto/fmOh9BymcsY/s912/IMG_0020.JPG takto po duhovsky doondiali na kuzmanke vsetky prechody pre chodcov ?
pralinka
► Staničné nám.
smer
Národné nám.
Mlynská bašta- odbočka na žel. nemocnicu je pred Mlynskou baštou.
Železničná nemocnica
Pošta 2
Ďakujem