Reakcia na: Sarko #781:
Ešte mi napadol dodatok. V čase špičky je IAD výrazne silnejšia v smere z Moldavskej cesty do centra, preto by jednosmerná trojprúdovka mala zmysel práve V SMERE HODINOVÝCH RUČIČIEK, o čom som rozvinul úvahu v predošlom príspevku. Naopak v smere z Prešovskej cesty sa nápor rozvetvuje na tri smery: -> do centra, -> na Štefánikovu, -> na Jantárovú, takže na svetelnej križovatke N.O. nie sú kolóny také výrazné. Preto presmerovanie z Palackého na trojprúdovku cez Štefánikovu by bol aj tento smer určite tip-top.

Vladimír
1. nasleduje zastávka --> Dom umenia. Možnosť prestpu na linky č. 2, 4, 6, 7, 11, 12, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 30, 37, 38, 54, 55 a 56.
2. DOM UMENIA
3. nasleduje zastávka --> Nám. osloboditeľov. Možnosť prestupu na linky č. 2, 3, 4, 6, 7, 11, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 37, 38, 53, 54, 55 a 56.
4. NÁM. OSLOBODITEĽOV
5. nasleduje zastávka Palackého. Možnosť prestupu na linky č. 11, 13, 15, 18, 20, 25, 27, 30, 33, 37, 53, 54, 55 s 56
atď., atď., atď...
Opakujem, ľudia by sa z toho zbláznili.
Áno, pri problémoch s kĺbom si spomínal 4802. Ale to je jeduiný, ktorý si spomínal. Ak sa raz na jednom Ikaruse pokazia dvere, tak začneme hľadať autobus bez dverí? Všetko sa môže pokaziť.
Radšej kratší autobus a kratší interval. Súhlasím, ale som realista. Kto na Slovensku Ti bude nahradzovať klbáky 15m busmi a skracovať intervaly? Kto? Nebodaj vaši v BA? DPB, čo všetky svoje služby počíta na kilometre? Nežartuj!
Re #764 Sarko: Pýtam sa > KEDY sa bude rekonštruovať priestor Staničného nám.? V roku 2015? V roku 2022? V tej dobe možno už finančné pomery DPMK budú oveľa lepšie (alebo DPMK vôbec nebude existovať