Nechapem, preco cestari nezabezpecia najprv hlavne tahy hned posyp a sol, ked zacne snezit. Na fotkach vidno snad 5cm nasnezene a autobusy to nevyjdu, lebo nemaju ani retaze. Taku trivialnu vec neovladaju ?
o tri hodiny sa pohneme zo zastavky a na dalsej ta bude cakat dalsich 50 ludi
to by sa mi pačilo jedno kolečko za den a mozem ist domov :D:D
Tatranka