Reply on: veteran #75608:
Ta co ta piar cetka da vyhlašeňe že: "Žiadame cestujúcich, aby nám nerobili zbytočné problémy a láskavo necestovali MHD z dôvodu zvýšenia kvality služieb MHD cestujúcim." Ta i vybaveno...? ? ?
o tri hodiny sa pohneme zo zastavky a na dalsej ta bude cakat dalsich 50 ludi
to by sa mi pačilo jedno kolečko za den a mozem ist domov :D:D
Tatranka