Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Dead #75230:
ktovie či nemal v palubáku nahodenú službu na školský rok, vtedy ide ozaj na 14:14 ?
Vazne chapem ze cestovne poriadky nie je mozne vzdy dodrzat a akceptujem aj 5 min. meskanie, ale...
.
...dnes mal ist spoj 32 z NO o 14:18, no prefrcal okolo mna este pred zastavkou asi 5 min. predtym, myslel som ze pocka na zastavke, ale uz asi o 14:15 ked som bol blizko zastavky tam nebol, ako to? Ak by som siel na Heringes, musel by som cakat hodinu.
.
Predsa je to PRVA zastavka a soferi maju tie krabicky kde im svieti cas. Ja som mal hodinovy prestupny listok, ktory som mohol vyhodit a musel som pouzit dalsi za 60 centov. Ak by sa to stalo raz, dvakrat, tak tu nepisem, ale uz som takto prisiel o desiatky Eur a navyse casto som musel cakat 30 min. a niekedy ked chodila 20ka vecer len raz za hodinu, tak som musel ist 15kou a pesi viac ako 2 dlhe zastavky - vecer, v zime, v mraze. To je tak tazke aspon na zastavkach ako NO pockat kym na tej krabicke zasvieti nula?
Reakcia na: Tatranka #75221:
Tak napokon to nie je len divadlo. Dnes sa ozaj začalo opäť fyzicky pracovať na južnom úseku na Kuzmányho. Síce len počtom 3 robotníkov a 1 bagra, ale predsa.
Reakcia na: Dispecer #75226:
samozrejme, že je, akurát z opačnej strany
http://imhd.sk/ke/media/mn/00000941/MET.pdf
Ozaj, je v tom projekte aj nejaká výhybka smerom na Hlavnú, alebo výstavy DPMK na Hlavnej už nie sú v pláne? ?
Reakcia na: 5801 #75223:
No podľa mňa to presne vyjde... Do júna sa budú na NMM hrabkať v zemi a dovtedy sa vysúťaží MEU ?
Reakcia na: 5801 #75223:
Práve preto sa tendruje narýchlo projekt MEU, kde je aj tá jedna koľaj na MMM. Malo by sa to teda robiť spolu.
Inak ľavé odbočenie z Komenského na Hviezdoslavovu smer Masarykova je plánované v rámci METu, t.j., že potom, keď sa bude robiť MET tak znova rozkopú NMM aby doplnili vetvu (ľavé odbočenie) kt. možno ďalších X rokov nebude slúžiť ? Alebo je to nejak naplánované robiť už teraz ?
Reakcia na: Alco #75196:
Tak to rozhodne nie. Elza stavia presne to, čo je v projekte. Elza stavia aj v Prešove a nevidel som tam problém.
Reakcia na: TA #75219:
Pokiaľ je to len divadielko, aj tak ich to potom dobehne...?
Reakcia na: veteran #75213:
Tak či tak nevidím dôvod na zmenu trasovania – nech sa postaví električková trať v trase pôvodne naplánovanej tram-trainovej.
Reakcia na: Tatranka #75215:
Rozkopať jedno, nechať tak a začať druhé namiesto toho, aby dokončili prvé. Logika žiadna – ako to už na Slovensku býva.
Reakcia na: Dispecer #75217:
...a ukončená len otvorenou slučkou bez vratnej koľaje ?
Reakcia na: veteran #75211:
Veď to, že má byť popod sídlisko, má tam byť tram-train a bez mimoúrovňového napojenia... ?
Reakcia na: Tatranka #75214:
Nemusia ani skončiť, stačí, že budú na dlhšiu dobu zablokované ?
Reakcia na: sc_ke_sk #75206:
Kapcity evidentne neboli navýšené, len presunuté. A všade je (centi)meter snehu, ta nemožu robic...? ? ?
Reakcia na: veteran #75213:
Nič nebude, mokré sny. Skončia eurofondy a už nebude za čo...?
Reakcia na: TA #75207:
Pravdepodobne už áno. Akási „múdra“ hlava totiž vymyslela, že keby predsa len padla TT trať na Ťahanovce v plánovanom trasovaní, tak sa ako náhrada spraví trať z Havlíčkovej po Kostolianskej a veľkou estakádou ponad Aničku až na Ťahanovce. Žeby to bolo ešte x-krát drahšie a x-krát nezmyselnejšie, to sa už akosi nespomína ?
Reakcia na: veteran #75210:
Veď ja viem ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.