Reakcia na: Sheep221 #72911:
Tak ja auto mam, a chodim s nim aj do práce aj na nákupy do mesta niekedy, nemysli si.. ale čudoval by si sa, až tak pohodlny niesom ako niektorí... Stači sa pozrieť na velke parkoviska pred OC, niekto je až natoľko pohodlny že zaparkuje dobre že nie pred vchodom, alebo na mietach pre invalidov, len aby to mal doslova na pár krokov do OC, pričom opačná strana parkovísk zíva stále prázdnotou.. Robia to ludia aj automaticky, to hej, ale zase prejsť sa z polovice parkoviska to nemôže biť pre nikoho až take náročne... Potom sa nečudujme že niet kam parkovať pred blokom, ak to robia ludia automaticky ako píšeš a naraz tých miest už tak blízko voľných niet, tak je problém, lebo musia robiť aj "nezmyselne veci", teda odparkovať dalej a vracať sa kusok peši... No je to individualne, ako kto je zvyknuty,, Dobre a ľahko sa zvyka na pohodlnosť, ťažko potom odvyká.. ?
Sheep221