Reply on: Sheep221 #72904:
Cesta do centra mesta ma vyjde cca rovnako autom aj autobusom akurat keď idem autom ušetrim si XY nervov a rokov života vďaka tomu, že sa nemusim znervozňovať z rôznych dôvodov v MHD (meškanie, neprispôsobivi a smradlavi cestujuci, horuco, zima v interieri, mimoriadne situacie a podobne) a množstvo času ktory môžem využiť inak.
Sheep221