Reply on: Peter55 #72906:
No nieje to celkom tak - aspoň podľa môjho názoru - ak mám porovnať cestu autom do mesta alebo mhd.. Cenovo to rovanko určite nevijde (pre jednu osobu v aute),a veľa nervov si neušetriš, ak v kolone či v zápchach musíš isť a stát (tak isto ako mhd busy, briky nie), tak isto mimoriadne situacie v doprave sa tak isto týkaju aj vodičov v OA nielen v MHD, tak ako aj Sheep221 napisal.. No a ešte ak niet kde v meste zaparkovať tam kde chcem ist (centrum napriklad), tak tých "za" alebo "proti" auto vs mhd je na posudenie... Ale je to každeho individualna vec, a je to aj o pohodlnosti.. Lebo poznám veľa takých ktorí maju svoje auta pred blokom (jazdia víkendovo) a pre pohodlie parkuju pred blokom aj služobnými vozmi,,, a samozrejme čo najbližšie pri vchode by bolo najlepšie.. Ale to všetko su individulane prípady.. Neda sa povedať kde je presná pravda , tak ako napisala TATRANKA - každy má pravdu tú svoju... len parkovanie to nevyrieši, a do buducna bude ešte horšie.. ?
monoblok