Reakcia na: monoblok #72902:
A keď mi to nebude vychádzať, tak pôjde manželka druhým autom.Áno, v prahe 50% ľudí cestuje autom a je to na hranici udržatelnosti. Lebo keby sa do MHD presunulo ešte 5 percentných bodov, tak by sa MHD zrútila.
monoblok