Reakcia na: monoblok #72887:
Mňa by zaujímali odpovede na také triviálne otázky, ako koľko máš rokov, koľko máš detí, aké máš zamestnanie, akú máš školu, že tak presne vieš určiť, kto má mať koľko áut...
http://www.city-data.com/forum/attachments/new-york-city/71463d1290070963-visually-most-decayed-street-south-bronx-bronx_05.jpg
S499.1023
V Amerike si môžu dovoliť NEmať auto len tí najväčší boháči.