Reakcia na: Kona #72866:
To nie je o sidliskach, myslim si ze sidliska (napr. blokove kralikarne ako mame my) su dobrym riesenim, v tej dobe ale este nikto netusil ze budeme mat kazdy po 3 auta. Sak Tolko ani v kralikarnach v amerike nemaju.
110mat110