Reakcia na: Peter55 #72841:
Neboj sa, na KVP je situacia rovnako kriticka, tiez su parkoviska pri blokoch plne, ale je aj par takych, co su nie su uplne pri blokoch, miesta tam je, ale auto tam nikto neodstavi. Riesenie je postavit parkovaci dom s dostatocnou kapacitou a osadit zakazove znacky a auta odtahovat. To, ze nie je miesto na zaparkovanie neznamena, ze sa mozu porusovat dopravne predpisy, neboj existuje mnoho miest, kde je to rovnake, ale anarchia v style Kosic tam urcite nepanuje.
Peter55