Reakcia na: matway #72654:
"V neposlednej rade treba vedieť, že naklápanie vozidla je určené pre inval. vozíky, nie pre kočíky!!!"→ To je nejaká utajená norma DPMK? Odkiaľ sa to má bežný cestujúci dozvedieť?
Inak, keď už je reč o slovenskom jazyku, tak, okrem iného, je to pán rad, nie pani rada (výkričník, výkričník, výkričník).
110mat110