Reply on: 5801 #72651:
a ktoré vozy majú problémy? tedom, sor či všetky? Tak samozrejme,dá sa vystúpiť aj bez kneelingu, ale aspoň by mohli potom bližšie k obrubníku zastavovať. Nehovorím, sú aj takí, ktorí robia čo môžu ale bohužiaľ niektorí to majú fakt v paži
110mat110