Reply on: romeo #72663:
Záleži od konkrétneho vodiča a situácie, niekedy vidím že naklonia bus aj pri nástupe - výstupe kočíka, niekedy nie. Tvoja známa ma jednoducho asi "šťastie" na tých, čo to nepoužívajú. Alebo len práve vtedy to nepoužijú, a o pár zastávok ďalej hej ?
rpopo
Monoblok: Odvolávajúc sa na to čo tu dal "Autobusovymanik", si myslím, že v tomto prípade ide o zásah do súkromia a teda by sa to trestným oznámením riešiť dalo. Na fotku by mal právo ak by to riešil s DP, ako dôkazový materiál, ale v Novom čase sa to dá považovať, za zásah do súkromia.
Laminátka: Ešte niečo ?