Reply on: matway #72654:
áno je tam to tlačidlo,príbuzná presne to tlačidlo stlačí a nič..takže tak. A ako som písal,hoc sa nepoužije aj to naklápanie, ale aspoň zastaviť čo najbližšie pri obrubníku, lebo aj po stlačení upozornenia zastať dobre že nie pol metra od obrubníka to je nič moc.
S499.1023