Reakcia na: myslavcan #69507:
Ale je zase zádrhel v tom, či je v súťažných podkladoch uvedené, že či MOŽU byť nízkopodlažné, alebo MUSIA byť nízkopodlažné. V článkoch sa nízkopodlažnosť vôbec nespomína
? Ja sa asi zabijem, ak tu prídu vysokopodlažné T3P-čka ? ? ?
sprostí si môžu vydedukovať len európska metropola (lebo sami vieme že NIE sme na takej úrovni -______- Aj ten tender na Abusy v BA čo sa pripravuje bude pre SOR takže sa môžeme tešiť na nové nárazníky SOR ? A ináč by o vás nevedeli keby ste to nevyhrali a U.S Stíl išiel čo ja viem do Prešova tak by o vás vedeli iba ukrajinci a Magyarország ? a pár Indov
Ja vychádzam zo správ tu a na stránke DPMK-u - jednosmerná, nízkopodlažná, SÓLO električka. SÓLO električka, je snáď nekĺbová električka, približne 15-metrová. Aké potom máš namysli
a aké sú potom tie technické podmienky
Yogi616