Reakcia na: veteran #68683:
Tu v Prahe sa to velmi dobre číta. Myslím ,že aj Bratislavčania by boli nadšení.Ale ona už čoskoro príde. Bude až po sladovňu !
Návrat vody do mlyn. náhonu je skvelá zámienka k zrušeniu trolejbusovej dopravy. Toto bude asi prvá a jediná etapa tohto "návratu".

Tatranka