Reakcia na: Tatranka #68456:
Ale samozrejme ze nie, no na zapade veci funguju aspon ako tak a zaoberaju sa aspon ciastocne tym co je treba a to si si urcite vsimol, staci zajst do rakuska ci ceska a vidis obrovske rozdiely nielen v infrastrukture - cesty/MHD/zeleznice ale aj v spravani ludi, moznostiach rozvoja v praci, vzdelani, kariere, volnom case, zabave a tak dalej.
2TheMHDmarek