Reakcia na: TheMHDmarek #68360:
Nič by sa nepovedalo, keby si ten príspevok nenapísal ... ?
A pri aktuálnom stave v rozpočte pravdepodobne žiadna výstava/DOD nebude (taká ako v 2010 a 2011), no nechcem predbiehať, keďže ETM sa nejako konať bude musieť, tak možno nás prekvapia...
Peter55