Reply on: veteran #68372:
Hmmm... No a teda v roku 2013 sa bude aspon niečo rekonštruovať?
Oni museli asi primátora pekne podplatiť aby z naozajstného námestia už nebolo námestie ako bývalo. ? A k premenovaniu zastávky Námestie osloboditeľov...zásadne nemeniť, alebo dobre nech premenujú na "komerčný" názov, ale nech im Aupark za to platí ? ?
Peter55