Druhá veta mala samozrejme znieť: "Je to smutné, ale nemá"...
Oni museli asi primátora pekne podplatiť aby z naozajstného námestia už nebolo námestie ako bývalo. ? A k premenovaniu zastávky Námestie osloboditeľov...zásadne nemeniť, alebo dobre nech premenujú na "komerčný" názov, ale nech im Aupark za to platí ? ?
veteran
Poliklinika Sever – Kaviareň Šport
Amfiteáter – Pod amfiteátrom
Kino Družba – Trieda SNP, Obchodný dom Luník II
Magistrát mesta Košice – Trieda SNP, Obchodný dom Luna
Spoločenský pavilón – Internáty VSŽ
Zimný štadión – Moldavská cesta
Idanská – Východoslovenské tehelne
Poliklinika KVP – Bauerova
Miestny úrad KVP – Zombova
Sokolovská – Ipeľská; Chiros
Hodonínska – Toryská; Agris
A ešte košické (dnes pochopiteľne neexistujúce) zastávky prímestskej dopravy MÁVAUT-u z roku 1939 ?
Kassa, Schalkház-szálloda
Kassa, Andrássy-kávéház
Jahodna-tető