Reakcia na: Kona #68241:
9m busy radsej nie, taky specialny typ by bol zasa len pre urcitu skupinu liniek, cize by musel jazdit stale na tej jednej linke, a to by sa nedali vozy kombinovat medzi linkami ako dnes, kedy nie ej problem spravid prejazd medzi viacerymi linkami za jednu sluzbu. Naopak, ak by vypadol, musel by ako nahrada ist klasicky voz, a ak by vypadol klasicky a bol by k dispozicii len mensi, nestacila by kapacita. Su s tym len problemy.
..nehovoriac o intervaloch tej linky..
Iv
24 - keď ide spoj do Kokšov Bakše tak je úplne plný, plus ľudia do roboty...
14 - cez pracovné dni aj hej /ale nanajvýš tak 1402/, cez víkendy absolútne nie, ani v lete..
20 - to je snáď vtip...pri 40 minútovom intervale?
34 - toto je najväčší blud, ešte pred pár rokmi tam chodili klbáky...
a chcela by som vidieť midibusový nočák v piatok v noci ?