Rád by som sa opýtal, čo sa deje s koľajovou križovatkou na NMM. Je tam rozbitý asfalt a odhalené tie kovové spojenia koľajníc (neviem ako sa to nazýva). Pripravuje sa nejaká rekonštrukcia alebo len dávajú nový asfalt alebo neviete niekto čo sa tam deje?
Ďakujem
Ďakujem
Jacobs
Zišlo by sa už niečo robiť aj pre bezpečnosť vo vozidlách, keďže častokrát je to najmä večer či niekedy skoro ráno "vďaka" rozličným skupinkám či individuám adrenalínová cesta. Na jednej strane rozumiem, že šofér je niekedy tiež v "menšine", a nechce si privyrábať ďalšie problémy, no trošku ma zaráža, že šofér vôbec nekonal, nezavolal vysielačkou políciu a bolo mu to ukradnuté. Aj keď na druhej strane kým by vôbec prišli, tak to mohlo dopadnúť ešte horšie...