Reakcia na: Peter55 #60460:
Tak naposledy možno som sa nevyjadril dobre,myslel som to tak že 80 % ludi čo tu pišu nevideli a nesedeli za volantom takže nemožu vediet 80 % problemov.Asi tak a nevyjadrujem sa preto lebo neni k čomu stale bude Bmko obhajovat toho skym niečo dokazal myslim tym že bol pri zakladani stranky IMHD.Takže stale budu ty lepši oni.Tak panove už fakt majte sa a držte sa,vela štastnych km prajem.
, zaplatil za 60, namiesto 30.
TA
Takže pokiaľ chceš cestovať s prestupom menej ako 30 minút a štandardne je navolený 60-minútový CL, musíš si zvoliť 30-minútový CL ručne. Ak Ti ho označovač neponúkne, tak máš jednoducho smolu a zadotuješ DPMK pár centami navyše.