Reply on: jt #60444:
Trosku som nepochopil. Prvym vozidlom si siel dlhsie ako 30 minut, preto ti zapocitalo 60 min tarifu (napr. ti ostalo 25 minut), prestupil si a pri prilozeni ti ukazalo, po ktoru zastavku (za tych zvysnych 25 minut) dojdes. Ty si ale vystupil skor ako do ukoncenia tych 25 minut (priklad 21 minut) a myslel si tym prispevkom, ze by ti malo vratit cestovne za 4 minuty? Nemoze, ved mame 30 a 60 minutovu tarifu a ty si precestoval viac ako 30, ale menej ako 60 minut, takze ti zaratalo 60 minut.. Ci som niecomu nepochopil ja?
TA
Takže pokiaľ chceš cestovať s prestupom menej ako 30 minút a štandardne je navolený 60-minútový CL, musíš si zvoliť 30-minútový CL ručne. Ak Ti ho označovač neponúkne, tak máš jednoducho smolu a zadotuješ DPMK pár centami navyše.