Reakcia na: Isidor #60350:
"Vzhľadom na to, akú finančnú situáciu objavilo nové vedenie DPMK, v automatoch bude viacjazyčné informovanie turistov a návštevníkov mesta zabezpečené do konania majstrovstiev sveta v hokeji."Pochopil to niekto okrem hovorkyne?
DSL1