Reakcia na: PTI #60319:
Áno, predpokladal som, že sa ráta s neskorším dobudovaním, no nerozumiem prečo sa teraz robí akési polovičaté riešenie na relatívne dobre vyriešenom "uzle". Zrejme to má súvis aj s výstavbou na Továrenskej, tak beriem, že je to celkom vhodná príležitosť na úpravu s tým, že neskôr sa to viac-menej iba dokončí do finálnej podoby. No dovolím si spochybniť smer, ktorým sa uberá sprístupňovanie centrálnych mestských zón automobilom a rozširovanie dopravných koridorov. Začalo to diaľnicou pri Auparku a pokračuje menšími uličkami.Mimochodom, nemala sa na Bačíkovej pokladať dlažba? Podobne ako na južnom konci Hlavnej a Námestí okupantov.
A ak bude Stefanikova s troma pruhmi juh-sever a jeden iba BUS (!) pruh v smere sever-juh (trolejbusy a autobusy mhd, plus zachranne zlozky), plus moyzeska to iste, len v obratenom poradi, tak potom tie bus pruhy zacinaju davat zmysel. A k tomu som (na otazku Yogiho) odpovedal, ze preco sa tesim na bus pruhy
5