Reakcia na: 5 #60315:
Tak potom klobúk dole ? , kamióny viem, že nemôžu, ale si to sem tam skracujú...
A ak bude Stefanikova s troma pruhmi juh-sever a jeden iba BUS (!) pruh v smere sever-juh (trolejbusy a autobusy mhd, plus zachranne zlozky), plus moyzeska to iste, len v obratenom poradi, tak potom tie bus pruhy zacinaju davat zmysel. A k tomu som (na otazku Yogiho) odpovedal, ze preco sa tesim na bus pruhy
TA
CSS v centre by som tiež nehodnotil hneď negatívne - ale musí sa zaviesť a prevádzkovať preferencia MHD. Druhá vec, ktorá by pomohla, by mohlo byť predĺženie signálnych cyklov, pretože niekde majú chodci fakt krátke zelené vzhľadom na to, že sa jedná o centrum mesta.