Reakcia na: Vladimír #60211:
Špecialitou košických označovačov je, že vytlačia len časť textu. Ísť k inému označovaču a "dooznačiť" to nedoporučujem, bol som svedkom konfliktu revízora s cestujúcim, ktorý takto konal. Revízor neuznal "dvakrát preznačený lístok" , jeho konečný výrok bol fakt geniálny "Mal ste si označiť nový" , proste ani neriešil či ide o poruchu systému.
tbus
- nájdi automat
- ...funkčný
- keď taký nenájdeš, namaž si tvár hnedou farbou a cestuj načierno
- prípadne vyhoď 80 centov za sms lístok
- alebo zasponzoruj DP celým eurom cez vodiča (na nočný spoj tak či tak lístok stojí 1€)
- zamysli sa, prečo DP nevie zabezpečoť dostatok funkčných automatov
- pridaj nejaké nadávky na uvoľnenie