Len tak pre zaujímavosť, dnes bol z našich ústredných dielní na Hornádskej :-))) presunutý Ikarus 280.08M #4092 na VŠA. Teda možno sa objaví v poodedňajšej výprave, a možno nie. Vyzerá perfektne.
e.m. dokaze mnoho dalsich veci, proste to nie je len pocitac, na ktorom piseme vo Worde Oznamy o zmenach k horsiemu.
.
.
balky
Ale mas pravdu, ze uz davno mohli byt elektronicke oznacovace.Ked uz mame nove busy, stacilo dat poziadavku, aby na nich namontovali tie stikace a potom by stacilo poriesit eliny.Ale je asi jednoduchsie zavadzat verejnost nezmyselnymi recickami o narocnosti prechodu k novemu systemu oznacovania CL.